Budowa zespołu 4 budynków mieszkalnych,
wielorodzinnych - Nad Ruczajem w Krakowie przy ul. Czerwone Maki

Pełna nazwa inwestycji:
Budowa zespołu 4 budynków mieszkalnych, wielorodzinnych z garażem podziemnym, wewnętrznym układem komunikacji, naziemnymi miejscami postojowymi, infrastrukturą techniczną towarzyszącą i uzbrojeniem ternu, na działkach nr 387/1, 387/2, 388, 389, 368/2, 450/5, 453/3 obręb 41, jedn. ewid. Podgórze przy ul. Czerwone Maki w Krakowie

Zgłaszający:
EPOL Holding Sp. z o.o. ul. Targowa 9A, 90-042 Łódź

Inwestor:
EPOL Holding Sp. z o.o. ul. Targowa 9A, 90-042 Łódź

Generalny wykonawca:
Expres-Konkurent Sp. z o.o., Sp.k.m ul. Babińskiego 69, 30-393 Kraków

Projektant:
ABA INVEST Sp. z o.o., ul. Madalińskiego 9, 30-303 Kraków

Okres prac:
10.2021 – 12.2023 r.

Lokalizacja:
Kraków, ul. Czerwone Maki 31, 31 A, 31 B, 31 C

Wartość inwestycji:
38 504 210,43 zł

 

Inwestycja Nad Ruczajem to zespół 4 budynków mieszkalnych zlokalizowanych w rodzinnej krakowskiej dzielnicy – Ruczaj. Kameralna inwestycja (w drugiej linii zabudowy) oddalona od głównej arterii o 300 metrów, otoczona dużą ilością drzew zapewnia ciszę, spokój oraz komfort życia mieszkańcom.

Największym atutem inwestycji jest 30 arowy park, w którym każdy znajdzie chwilę wytchnienia. Zróżnicowana roślinność, plac zabaw, strefa relaksu z ławkami i huśtawkami oraz siłownia, tworzą idealne środowisko sprzyjające integracji i spędzaniu wolnego czasu z rodziną.

Kolejnym plusem jest lokalizacja w pobliżu Krakowskiego Parku Technologicznego, Kampusu UJ, dwóch Parków Handlowych oraz pętli tramwajowej, a przede wszystkim zielonych terenów rekreacyjnych Bielańsko-Tynieckiego Parku Krajobrazowego na terenie którego znajduje się m.in. Zalew Zakrzówek. Atrakcyjna lokalizacja pozwala zrealizować niemal wszystkie potrzeby dnia codziennego w najbliższej okolicy.

Komfort zmotoryzowanym mieszkańcom zapewnia garaż podziemny, w którym znajduje się 175 niezależnych miejsc postojowych. Część z nich została doposażona w elektryczną stację do ładowania samochodów. Ponadto przygotowano 20 miejsc naziemnych, w tym miejsca ogólnodostępne dla gości. W inwestycji zastosowano również liczne udogodnienia takie jak stojaki rowerowe, indywidualne schowki, komórki lokatorskie i monitoring.

Nabywcy wybierali spośród 160 mieszkań o zróżnicowanej gamie metraży i rozkładów.
W ofercie dostępne były mieszkania jedno-, dwu-, trzy-, oraz czteropokojowe. Cała inwestycja została zaprojektowana z dbałością o każdy szczegół. Do każdego mieszkania na piętrze przynależy co najmniej jeden balkon, a do tych zlokalizowanych na parterze ogródki o wielkości przekraczającej powierzchnię mieszkania.