Trybuny Ludów 27

Pełna nazwa inwestycji:
Trybuny Ludów 27

Zgłaszający:
Expres-Konkurent Sp. z o.o., Sp.k.

Inwestor:
Expres-Konkurent Sp. z o.o., Sp.k.

Generalny wykonawca:
Expres-Konkurent Sp. z o.o., Sp.k.

Projektant:
ABA Invest Sp. z o.o., Sp.k.

Okres prac:
08.2021-06.2023 r.

Lokalizacja:
Kraków, Podgórze Duchackie, ul. Trybuny Ludów 27

Wartość inwestycji:
6 000 000,00 zł


Budynek przy ulicy Trybuny Ludów 27 to nietuzinkowa inwestycja mieszkaniowa o oryginalnej i nowoczesnej bryle architektonicznej, wyraźnie rzucającej się w oczy w pierzei ulicy. Zróżnicowane materiały, które posłużyły do wykończenia elewacji oraz awangardowe rozrzeźbienie elewacji dodatkowo potęgują pozytywne doznania wizualne. Budynek absolutnie wyróżnia się estetyką i podejściem do znaczenia jakości oraz atrakcyjności architektury.

Budynek ze względu na niewielkie gabaryty swoim mieszkańcom oferuje połączenie zalet kameralnej zabudowy ze wszystkimi atutami mieszkalnictwa wielorodzinnego, takimi jak winda osobowa, garaż wielostanowiskowy czy mechaniczna wentylacja mieszkań.

Trybuny Ludów 27 to komfortowy 4-kondygnacyjny budynek wielorodzinny, w którym znajduje się 10 apartamentów o zróżnicowanych metrażach od 36,16 do 74,95 m2, z których każdy posiada taras lub balkon. Na parterze budynku zlokalizowany będzie niewielki lokal usługowy oraz garaż dla samochodów. Inwestycja Trybuny Ludów 27 to miejsce dobrze skomunikowane i łatwo dostępne. Linie tramwajowe, w tym szybki tramwaj, zlokalizowane są w odległości ok.650m, a przystanek autobusowy w odległości 250 m od nieruchomości.

Olbrzymim atutem prezentowanej inwestycji jest jej lokalizacja na mapie Krakowa w miejscu doskonale skomunikowanym transportem indywidualnym, jak i zbiorowym z jednoczesnym dostępem do licznych terenów zielonych i rekreacyjnych.

Dane dotyczące inwestycji:

Powierzchnia użytkowa mieszkań: 499 m2
Powierzchnia użytkowa lokali usługowych: 18 m2
Powierzchnia całkowita: 1109 m2