„Nowy Magistrat”

Pełna nazwa Inwestycji:
„NOWY MAGISTRAT”

Zgłaszający:
Dariusz Cisowski

Inwestor:
PRB D.O.M INWESTYCJE Sp. z o.o., Sp. k., ul. Dmowskiego 33/53, 43-100 Tychy

Generalny wykonawca:
PRB D.O.M INWESTYCJE Sp. z o.o., Sp. k., ul. Dmowskiego 33/53, 43-100 Tychy

Projektant:
ART-PROJEKT Krzysztof Banasiak

Okres prac:
12.07.2019 – 31.08.2021 r.

Lokalizacja:
Tychy, ul. Damrota 72, 72A

Wartość inwestycji:
13 000 000,00 zł

 

Zamieszkaj w Nowym Magistracie w Tychach przy ulicy Damrota 72.

Ekskluzywne mieszkania w historycznym otoczeniu.

Nowy Magistrat łączy w sobie historię z nowoczesnością. Nieprzypadkowo zdecydowaliśmy się na inwestycję w tej lokalizacja. Stare Tychy to spokojne, bezpieczne miejsce, które jest pełne dawnego szyku, jednocześnie jest świetnie skomunikowane i dogodnie położone. Dlatego postanowiliśmy tchnąć w nie nowe życie.

Na ekskluzywność oprócz układów mieszkań, standardu wykończenia składają się także inne walory. Jednym z nich jest niewątpliwie fakt, iż w tym miejscu nie powstanie więcej tego typu zabudowy, co podnosi prestiż lokalizacji. Otoczenie wyjątkowo spokojne gwarantuje komfortowe użytkowanie, a dostęp do wszelkich udogodnień typu szkoła, przedszkole sklep, teatr, lokale gastronomiczne i łatwość komunikacji z Aglomeracją Śląska pozytywnie wpływają na komfort.

W dwóch budynkach Nowego Magistratu znajduje się 25 komfortowych mieszkań w wysokim standardzie o powierzchni od 25 do 119m2. Stworzyliśmy z myślą o Tobie – osobie, która oczekuje więcej, niż tylko podstawowych wygód. postanowiliśmy na architekturę nawiązującą do dziejów okolicy, stąd obecność zabytkowych ceglanych detali.

Każdy z budynków ma trzy kondygnacje i został wyposażony w windę. W części mieszkań znajdują się balkony oraz przestronne tarasy o powierzchni od 56 do 100m2. Dla wygody udostępnione zostały również garaż podziemny oraz miejsca postojowe przed budynkami.

Komfort o podstawa.

25 dostępnych mieszkań wykończone zostały w wysokim standardzie. Dotyczy to zarówno części wspólnych, terenu wokół budynków, jak i samych lokali. Znajdziesz w nich liczne udogodnienia, dzięki którym życie staje się naprawdę wygodne, bez względu na to, jakiej wielkości mieszkanie wybierzesz. Różnorodny metraż sprawia, iż oferujemy mieszkania 1, 2, 3, 4 i 5-pokojowe.