Park Moniuszki Etap I

Pełna nazwa Inwestycji:
Park Moniuszki Etap I

Zgłaszający:
NEXX Sp. z o.o. Sp. k., ul. Borowinowa 25, 43-250 Goczałkowice Zdrój

Inwestor:
NEXX Sp. z o.o. Sp. k., ul. Borowinowa 25, 43-250 Goczałkowice Zdrój

Generalny wykonawca:
NEXX Sp. z o.o. Sp. k.

ul. Borowinowa 25

43-250 Goczałkowice Zdrój

Projektant:
FORMA S.c. T.Bilewicz, R.Kuberski

Okres prac:
25.10.2016 r. – 30.10.2018 r.

Lokalizacja:
ul. Fryderyka Chopina 34B-E, 41-400 Mysłowice

Wartość inwestycji:
25 000 000,00 zł

 

Osiedle Park Moniuszki zlokalizowane jest w odległości zaledwie 10 min od centrum Katowic, posiada doskonałą komunikację z drogami A4, S1 oraz E86. W okolicy inwestycji znajduje się Osiedle Park Chopina, ukończone w 2016 roku także przez spółkę Nexx. Projekt Park Moniuszki stanowią kaskadowe budynki z placem zabaw i strefą fitness. Osiedle jest ogrodzone, monitorowane i posiada całodobową ochronę. W II etapie inwestycji na terenie nieruchomości powstanie strefa rekreacyjna dla mieszkańców z przestronnym placem zabaw, fitness na powietrzu i wiatą rowerową. Całość kompozycji urbanistycznej dopełniają elementy „małej architektury”, zielone wysepki, dekoracyjne lampy i nowoczesne latarnie oświetlające teren nieruchomości na przestrzeni wspólnej.
W pobliżu znajdują się liczne obiekty handlowe, edukacyjne i medyczne, a także pasaż lokali usługowych. Projekty mieszkań przedstawiają funkcjonalne wnętrza o powierzchni od 35 mkw-110 mkw.
Wszystkie mieszkania na parterze mają własne ogródki, a mieszkania do III piętra przestronne balkony. Ostatnie kondygnacje stanowią apartamenty z przestronnymi tarasami. Przestrzeń klatek schodowych została zaaranżowana na wzór korytarzy hotelowych- dekoracyjne tapety, eleganckie kompozycje w donicy. Dodatkowo na parterach powstały pomieszczenia wspólne w celu przechowywania dziecięcych wózków lub sanek. Wejścia do budynków przystosowane są dla osób niepełnosprawnych. Budynki posiadają windę, miejsca garażowe w parkingu wielostanowiskowym podziemnym oraz komórki lokatorskie. Inwestycja powstała z wykorzystaniem najnowszych energooszczędnych technologii. Standard deweloperski oferowanych mieszkań, to między innym systemowe ogrzewanie podłogowe, okna z zewnętrznymi roletami sterowanymi elektrycznie, atestowane drzwi wejściowe antywłamaniowe czy niezbędne instalacje przyłączeniowe.